BAYMAVİ DOLANDIRICILIĞI IİSPATLI

Question

YAKLAŞIK 10 GÜNDE 4100 TL PARA YATIRDIM VE KAYBETTİM  24/72021 DE KASAMDA 1351 TL VARDI 1000 TL ÇEKİM VERDİM VE ÇIKTIM SİTEDEN CANLI YARDIMDAN 20 DK İLE 24 SAAT İÇERİSİNDE PARANIZ GÖNDERİLECEK DENDİ.

SABAH KALKTIĞIMDA PARAM GELMEMİŞ VE KASAMDAKİ 351 TL DE YOKTU HESAP AYRINTIMAGİRİP BAKTIĞIMDA PARA ÇEKME TALEBİM İPTAL EDİLMİŞ VE 1000 TL BİR SLOTOYUNUNA BASILMIŞ KALAN PARADA AYNI ŞEKİLDE YOK EDİLMİŞ.

CANLI YARDIMA BAĞLANDIM DURUMU ANLATTIM SAHTE SİTEYE  GİRMİŞSİNİZDİR BİLGİLERİNİZİ ELE GEÇİRMİŞLERDİR EN KISA SÜREDE ŞFRE DEĞİŞİN DEDİLER. KONTROL ETTİM HERHANGİ YANLIŞ SİTEYE GİRMEM SÖZ KONUSU DEĞİL HATTA TARAYICI GEÇMİŞİMİN EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜ ALIP GÖNDERDİM KENDİLERİNE.BU SEFER SİZİ SEVMEYEN BİRİ ZARAR VERMEK İÇN YAPMIŞTIR ŞİFRENİZİ PAYLAŞTIĞINIZ İNSANLARDAN BİRİ OLABİLİR DEDİLER. ŞİFREMİ KİMSEYLE PAYLAŞMADIĞIMI SÖYLEDİM BENİ ÖNCE GÖRÜŞMEDEN YASAKLADILAR SONRA MAKİNAMA BAN ATTILAR ŞEREFSİZ ADİ NAMUSSUZ İNSANLAR BUNLAR BAHİSÇİ FALAN DEĞİL 20 SENEDİR KAÇAK BAHİS OYNARIM ŞUANDA HEMEN HEMN TÜM BAHİSÇİLER DOLANDIRICILIK YAPIYOR AMA BUNLAR TAM KATIKSIZ DOLANDIRICI PARA FALAN YATIRMAYIN BEN DÜŞTÜM SİZ DÜŞMEYİN

Hemen yorumunu yap, şikayeti hızlı çözülsün. ( Daha büyük etki için Whatsapp linki paylaşabilirsiniz.)