Bozdurgitsin mağdur olma

Question

Bozdurgitsin Tuzağı

bozdurgitsin exchange oyuncusuydum. Oyuncusuydum diyorum çünkü bana ödeme yapmayan bir sitenin oyuncusu kalmak gibi bir hata yapmayacağım. Bu sitenin işleyişi oyuncuların exchangete kaybetmeleri üzerine kurulmuştur. Eğer kaybedersen sorun yok ama kazanırsan benim başıma geldiği gibi sorunlar yaşanır. İş modeli olarak son derece yanlış bi yolda olduklarını ve finansal olarak ne kadar zayıf bir yapıya sahip olduklarını yazdıklarımı okuduğunuzda siz de göreceksiniz.

Sitede isimlerinin Mete ***** ve Ece ……. olduğunu söyleyeyen 2 şahıs oyuncularla whatsapp üzerinden irtibata geçerler. Ta ki siz alıcı duruma düşene kadar. Ne zaman ki çekimlerinizin gelmediğini görürseniz işe yaramaz site yardımından bezip bu iki şahsa paranızı ne zaman alabileceğinizi yazıp durursunuz.

Bu siteye %2.5 komisyona  ve %10 yatırım bonusuna kanıp katıldım. Sonra da içinde tanıdığım birkaç kişinin de olduğu yaklaşık 15 kişilik bir whatsapp grubuna eklendim. Bu grup başta teknik sorunların yazıldığı sonradan para çekme istekleri geciken ve şikayetlerin arttığı bir gruba dönüştü.

Yeni yatırım yapıp, kaybedenlerden alınanların kazananlara ödendiği bir dönem yaşandı. Bir süre sonra sadece ayın 17sinde ödeme yapılacağı, sonrasında da whatsapp grubundan yatırım olduğunda gelen paranın çekme emri verenlere yönlendirileceği bir finansal batık sarmalına dönüldü. Resmen ponza sahtekarlığında olduğu gibi gruba para kaybetmesi için birini getirmedikçe paramı alamayacağımı anladım. Ancak grupta kalan son alacaklı ben kaldığım ve de gruptaki tüm insanlar güvenlerini ve paralarını kaybettikleri için siteye yatırım yapmadıkları için hala kalan paramı alamıyorum.

Benzer senaryo şu an bu mesajı okuyan ve siteye üye kişilerin başına henüz gelmediyse favorilerin ağırlıkla patladığı ilk zamanda gelecektir. Ya paranızı bir an önce çekip çıkarsınız ya da sona kalıp benim gibi çaresiz forum sitelerine benzer hikayenizi yazarsınız.

Hemen yorumunu yap, şikayeti hızlı çözülsün. ( Daha büyük etki için Whatsapp linki paylaşabilirsiniz.)