bets10 paramin uzerine yatti

Question

Bets10 a para yatırdığıma bin pişman oldum ilk başta para yatırdım paykasa ile gittim bonusumu istedim çünkü biz ekstra fazla ödüyoruz bu kontörü satın alırken. Paykasa aldığım yer de dediki bizim bets10 ile anlaşmamız var siz para yatırınca size ekstra %10 para vericekler ki bizim bu aldığımız komisyonu onlar size iade edicekler aracılık ettiğimiz için.

Buraya kadar tamam dedim gittim yatırdım parayı. sonra ekstra üstüne de ekledi sistem buraya kadar dümen şahane sonra bahis yaptım para çekmek istedim önce para kayboldu sonra gittim sordum bu verdiğim parayı çevirmemişim. hadi bu kadarla kalsa iyi gittim canlıda bi güzel çevirdim parayı verdim çekim emrini bu seferde demezmi bize belge göndermeniz gerkeiyor biz bilemeyiz bu hesap sizin mi değilmi ?kafayı yemişler neyse allem ettik küllem ettik onu da gönderdik şimdide çektim 2 gün oldu para geri döndü demişlerki bankanız da hata var tekrar gönderdik formu doldurup bakalım ne olacak

bu tarz bir durumda ne yapmalıyım

benzer sorunu yaşayan varmı öğrenmek istiyorum sırf bana mı garezleri var

Answer ( 1 )

    0
    2021-06-16T04:50:24+03:00

    Henüz 2-3 gün önce 20+20 olarak 40k talep verdim jetonla anında ödediler. Eğer çok daha yüklü oynadıysanız bir şey diyemem ama tutar bundan düşükse sabredin ödeyecektir. Bets10 ve 1xbet diğerleri gibi 3-5 kuruş için böyle yorumlar yapılsın istemez.

Hemen yorumunu yap, şikayeti hızlı çözülsün. ( Daha büyük etki için Whatsapp linki paylaşabilirsiniz.)

Kanıt yükle