Grand Pasha Bet Oyalayıp Hesabı Kapattı

Question

Merhaba,

Grandpashabet’te geçen hafta 1 gün içinde parça parça 5 bin lira yatırım yaptım. En son bakiyemi 11 bin TL yaptığımda çekim işlemi verdim, bir şekilde oyaladılar. Bakiyeyi tekrar 18 bin’e çıkarıp tekrar çekim verdim. Önce bonus almışsınız ve bonus kurallarını aşmışsınız diyip bakiyemi düzeltmeye kalktılar. Israrla bonus almadığımı söyleyince bu defa durumu kabul edip ancak yarın çekim işlemi verebileceğimi söylediler. Ertesi gün çekim işlemi verdiğimde 12 saatten fazla finans biriminde yoğunluk var diyip beklettiler. 12 saatin sonunda bir anda bakiyemi sıfırlayıp, hesabımı kapattılar. Sebebini sorduğumda illegal ip kullanımı dediler. Her müşteri temsilcisi durumu farklı açıkladı, kimisi aynı anda 2 hesaptan oynadığımı söyledi, kimisi birden fazla hesap açıp bonus aldığımı iddia etti. Ayrıntılı inceleme için mail atmamı istediler, tabi ki attım ve 10 gündür ne dönen ne eden var. Müdürleri diye Berk diye birinin numarasını verdiler, durumu ne kadar izah etsemde, aynı sebebi öne sürdü. IP kayıtlarını ve farklı hesapların kanıtını istedim, tabi ki dönüş yapmadı. 1 haftadır incelenip diyip duruyor, mesajlarıma cevap bile alamıyorum.

Grandpashabet’e yatırım yapmayın arkadaşlar, Kıbrısta’ki gazino ile ilgilisi var mı bilmiyorum muhtemelen yoktur bile. Ufak meblağlarınızı öderler, iş büyük meblağ çekmeye geldiğinde asla paranızı alamazsınız. Bunun için size mantıklı sebepler ya da kanıtlarda sunmazlar. Bonus kurallarını ihlal ettiğinizi söylerler, finans yoğunluğu derler, ip ihlali derler. Yeterki dolandırılmak isteyin, bahaneleri çok.

Answer ( 1 )

    0
    2021-05-02T00:08:29+03:00

    Bu arada bu sitede sorun yaşayanlar için müdürleri olduklarını iddia ettikleri Berk Bey’in numarası, cevap alamazsınız ama elinizde birşey olur en azından. Yurtdışı numarası, whatsapp’tan yazın ya da arayın. +995 579 9972 59

Hemen yorumunu yap, şikayeti hızlı çözülsün. ( Daha büyük etki için Whatsapp linki paylaşabilirsiniz.)

Kanıt yükle