Superbetin Şikayet

Question

Superbetin.com %200 hoş geldin bonusu aldım ve bonusun çevrimini tamamlayamadım ana paramı çekebilmem için anapara çevrimini tamamlamam gerekirken bana anapara çekimini yapabilmem için önce bonus çevrimimi tamamlamam gerektiğini söylediler ancak bu bilgi bonus kurallarında yazmıyor kendilerine anapara çevrimini soruyorum anapara çevrim şartını söylüyorlar ancak anapara çevrim şartını yerine getirdiğimde genede ana paramı çekemiyorum çünkü ana paramı çekebilmem için önce bonus çevrimini tamamla diyorlar ve bu konu hakkında bonus kurallarında böyle bir şey yazmıyor dediğimde sistem bu şekilde işliyor diyorlar 3 kuruş para için hiçbir sitede olmayan kurallardan bahsediyorlar üstelik bu kurallar kendi sitelerindede yazmıyor sonradan canlı destek ve telefon görüşmesiyle bu kuralları şart koşuyorlar

Answers ( 1 )

  0
  2021-05-29T23:38:46+03:00

  5070 tl bir çekim yaptım daha sonra çıktım siteden. Bir süre sonra tekrar para yatırdım tekrar para çekim talebi verdim. Onaylanıp onaylanmadığına bakmak için girdim. Karşılaştığım manzara rezalet ötesi. Sözde canlı desteğe bağlanmışım Para çekimimi iptal etmişim ve hiç oynamadığım rulet masasında tek elde 5070 tl oynamışım canlı destekten söylenen bu. 2 gündür uğraşıyorum bir de beni suçladılar. Siz yapmışsınız diyorlar. 5070 tl yi yatırmamak için ellerinden geleni yaptılar. Kesinlikle bu siteyi kullanıp para yatırmayın. Dolandırıcı bunlar. Ve ben 7 yıllık üyeleriyim. Bir daha asla para yatırmayacağım.

 1. Superbetin, Kesinlikle Uzak durulması gereken bir Bahis sitesi. İnsan Oynadığı Siteden 1 kere Bile Para çekemezmi? Evet. Vallahi Billahi çekemedim.
  Örneğin, Sweet Bonanza. Tüm Nesneler Her zaman 7 şerli geliyor. Hiç 8 li olup Patlamaz. 4 lü 5 li 6 lı olmazmı hiç. Aynı Anda 4 farklı nesne 7 şerli gelirmi. Evet gelir. Ve bunun Şans olduğuna inanmanızı isterler. Hep 1 eksiktir.

  Nesneler Boş geçerken En küçük Çarpanlar X25-X10 Arasındadır. Ama olduda Nesneler Patladı. Olurda Çarpan gelirse. Gelen Çarpan Maximum X5 tir. Kazanç Durumunu geçin. Yatırdığınız Parayı çıkaramazsınız.

  Gateof Olympos. 15 Free Spinli bir oyun. Genelde Kalan Son 4-5 spinde nesneler patlamaya başlıyor. O kadar çok çarpan geliyorki, Güyya Lütuf gibi. O kadar Fazla Sayıda Çarpan düşüyorki. Nesneler uygun sırayı bulup Asla Patlayamıyor.

  Kısaca Kazanç Baremi Çoğu Siteye göre Çok ama çok düşük.

  Örneğin Sweet Bonanza XMax ta. 4 kere, peşpeşe Satın Almalı Spine girdim. 10 Spinden, 40 Spin.

  Vallahi Billahi Yemin ediyorum. 39 Tek 1 nesne Patlamadı. 40. Spinde Sadece 15 Lira verdi.

  Bir türlü Kazanç Sağlayamadığım için para çekemedim. Dolayısıyla Para ödeme yapıyormu, Yapmıyormu bilmiyorum.

Hemen yorumunu yap, şikayeti hızlı çözülsün. ( Daha büyük etki için Whatsapp linki paylaşabilirsiniz.)

Kanıt yükle